Vítejte na stránkách TZA, spol. s r.o.

Hlavní činností firmy od jejího založení v roce 1996 byl prodej náhradních dílů a příslušenství na nákladní vozidla TATRA.
Postupně společnost upevňovala pozici na trhu a v roce 2001 rozšířila svoji činnost o opravy nákladních vozidel se specializací na vozy TATRA.
Dalším vývojem a všeobecně s požadavky našich zákazníků jsme spektrum působnosti firmy rozšířili o prodej náhradních dílů a opravy osobních, užitkových a nákladních vozidel všech tuzemských a zahraničních značek, včetně návěsů a přívěsů.
V roce 2006 jsme se úspěšně zařadily mezi renomované společnosti zavedením certifikátu ISO, který je obhájen a platí do roku 2013. Všechny naše opravy jsou prováděny s vysokou odborností a splňují normu ČSN 300033.
Pracovníci servisu prochází různými odbornými školeními, tak abychom byly schopni naplnit závazky kvality a odbornosti v oboru opravárenství, ke kterým nás zavazují již výše zmíněné normy kvality a v neposlední řadě stavovská čest a spokojenost našich zákazníků.
Naše společnost v listopadu 2010 spustila nový internetový obchod, na jeho vývoji a vzhledu průběžně pracujeme. Dodáváme široký sortiment autodílů, náhradních dílů a autopříslušenství na osobní, užitková, nákladní vozidla, přívěsy a návěsy od renomovaných výrobců tuzemských i zahraničních značek za velmi výhodné ceny. http://eshop.tza.cz
Nabízíme pouze NOVÉ AUTODÍLY( sortiment autovrakovišť u nás nevedeme). 
- autobaterie, motobaterie, lodní baterie, trakční a staniční baterie
- originální náhradní díly WABCO
- pneumatiky a disková kola na všechny typy vozidel, návěsů a přívěsů
- originální náhradní díly TATRA
- originální náhradní díly IVECO
- autodíly, náhradní díly a autopříslušenství na osobní, užitková a nákladní vozidla tuzemských i   
  zahraničních značek
Na Vaše poptávky autodílů nebo oprav vozidel reagujeme rychle a odborně, díly nabízíme za velmi výhodné ceny!!