Servis opravy nákladních vozidel

Středisko oprav a prodeje náhradních dílů Staré Město u Uherského Hradiště ZTATRA 163 JAMALlechovská 1699, areál ZZN

 

Všechny naše opravy jsou TATRA 815 EURO IIIprováděny s vysokou odborností a splňují normu ČSN 300033. Naše společnost provozuje servis nákladních vozidel již od roku 2001. Zajišťujeme kompletní opravy nákladních vozidel na profesionální úrovni. Mechanici jsou vyučeni v příslušných oborech a pravidelně školeni pro další specializace na jednotlivých typech automobilů.  V dílnách provádíme běžné  i generální opravy  jednotlivých skuTATRA 810pin a podskupin automobilů včetně generálních oprav celých vozidel. Naší specializací jsou všechny modifikace vozidel TATRA 815 ( T1, T2, EURO I, EURO II, EURO IV, EURO V) Diagnostika řídících jednotek motorů TATRA-INZETOR PROXIMA PLUSTEST.
Dále provádíme - veškeré běžné opravy nákladních vozidel: LIAZ, Pv3S, MAZ, MAN, DAF, IVECO, SCANIA, VOLVO,  RENAULT, MERCEDES a všech návěsů a přívěsů
- opravy stavební mechanizace a traktorů ZETOR

- opravy a diagnostika brzdových systémů ABS WABCO včetně dodávky originálních náhradních dílů a zajištění seřízení řídících jednotek nákladních vozidel, návěsů a přívěsů všech  značek.

Pro naše současné i budoucí zákazníky nabízíme kompletní služby pro jejich vozový park od náhradních dílů po celkové opravy vozidel včetně zajitění STK a EMISE. Opravujeme vozidla po havárii, zajišťujeme jednání s pojišťovnou.
Jsme součástí sítě nezávislých autoservisů: TempoMAZservis CZ  a.s.
RENAULT MAGNUM

 Vaše POPTÁVKA na opravu, zacenění dílů nebo jiný dotaz.
Při dotazu nutno uvést VIN auta nebo přesnou specifikaci auta nebo dílu, popis závady. Vaši poptávku rádi zaceníme.

 Cena za jednu hodinu práce opravy bez DPH

automechanik vozy do roku výroby 1990 340,-
  vozy do roku výroby 2005 395,-
  vozy od roku výroby 2005 460,-
autoeletrikář   490,-
autoklempíř   480,-
diagnostika - opravy ABS WABCO   690,-

AUTOBATERIE, AUTODÍLY a PŘÍSLUŠENSTVÍ